Co by kamenem​

Apartmán pro rodiny
s dětmi

v srdci jižních Čech

DOVOLENÁ S DĚTMI?

Bojíte se o bezpečnost Vašich dětí v ubytování? Že budou na pokoji hlučné? Že něco v ubytování zničí? Že něco (někoho) zapomenete doma? Že bude pršet a nebudete vědět, co s nimi? Že se děti budou nudit v apartmánu, když vy budete po náročném dni chtít odpočívat? Že se děti budou nudit při prohlídkách nezáživných památek?

Protože víme, že cestování s malými dětmi může být náročné, snažíme se Vám celou dovolenou ulehčit, jak jen to jde.
Hernička pro děti s hračkami

U nás se bát nemusíte.


Také máme děti. Přijeďte k  nám, my Vás chápeme.

U nás děti nestrhnou závěs (máme zatemňovací rolety), nevadí nám, že budou křičet, rozbijí nádobí (máme i plastové) nebo dekorace ani květiny (nejsou v dosahu), nebo že se budí v noci.

U nás jste s dětmi vítáni.

...a s pejsky také.

Každá správná matka má s sebou na rodinnou dovolenou…..

LEPÍCÍ PÁSKU! Vy ne? Ptáte se na co??

Ubytování pro rodiny s dětmi?

A to musíte sbalit: cestovní postýlku, nočník, redukci na wc, hračky, knížky (co kdyby pršelo, ať to tam děti nudou nerozbijou), plastové nádobí (těch rozbitých skleniček), kapsle do pračky, jídelní židličku (tak nic, ta se do auta teda vůbec nevleze), ponorný mixer, french press, kafe! Fakt hodně kafe! Ne, vlastně Caro (musíme s tím kafem přece trochu brzdit).

Zábranu na schodiště!

A zábranu na postel, aby nespadly z postele (nechcete přeci zas celou noc každý dvě hodiny kontrolovat zorničky kvůli možnému otřesu mozku, že ne?).

A žehličku. Bude tam pračka a myčka?? A hlavně, aby tam byla televize, ať můžu děti na chvíli i vypnout a dát si to kafe! (do televize jde zasunout flash disk s pohádkou ve formátu AVI).

A taky lepicí papírovou pásku (protože co když tam nepůjde úplně zatemnit okno v ložnici a bude třeba závěsy chytit ke zdi).

Inu, tak to všechno u nás v apartmánu máme (kromě té lepící pásky a zábrany na postel).

A co nemáme, rádi půjčíme (kromě zábrany na postel). Protože víme, známe, soucítíme.

Po domluvě můžete i na naší zahradu s trampolínou, houpačkou, klouzačkou, pískovištěm a (s příliš mnoha) odrážedly.

A vy si zatím ugrilujte nějakou flákotu, a užijte si jí se skleničkou vína. Ale prosíme o prominutí, zahradu s našimi dětmi také používáme, není rozdělena, a podle toho to tam také vypadá. Asi to znáte. 

A až děti odpadnou, rozumějte líbezně spočinou v našich měkkým peřinkách, můžete si dát konečně pohodičku v jiné místnosti.

Zahrát si deskovou hru nebo si posedět s knihou a kávičkou v pohodlném křesílku.

Kuchyně s jídelnou

V nadstandardně vybavené kuchyni s jídelnou naleznete vše pro pohodlný, bezstarostný pobyt.
Je vybavena elektrickým sporákem s troubou, lednicí s plnohodnotným mrazákem, mikrovlnou troubou, myčkou nádobí a automatickým kávovarem.
Jistě oceníte i pár základních surovin, jako je koření, olej, ocet či káva.
Pračku se sušákem a žehlicím prknem naleznete v koupelně. Tablety do pračky i myčky nádobí u nás najdete taktéž. Na vyžádání můžeme část drogerie nahradit non toxic výrobky a povlečením praném v non toxic prášku.

Hernička

Rodičové jistě ocení, že máme k dispozici hraček tak akorát, aby i dítko samo bylo schopné vše poklidit. Hračky jsou nejen zábavné, ale i didaktické montessori, z velké části celodřevěné.
V apartmánu je zábrana nad schodištěm, zatemňovací rolety, jídelní židlička pro sedící děti, nočník, schůdky a redukce na wc. Plastové nádobí je ve skříňce.
Skládací postýlka pro mimi není vhodná pro větší děti, neboť šikovnější děti si snadno otevřou zip, vylezou a dojdou Vás vzbudit.

LOŽNICE

Máme dvě ložnice. Proč?
Abyste se vešli i se třemi, čtyřmi, pěti dětmi…

Případně, abyste mohli vzít i babi s dědou (utužovat mezigenerační vztahy je důležité, a vy můžete zatím regenerovat).

Menší ložnice

V této ložnici je manželská postel s rozkládacím křesílkem pro jednoho hosta. Mezi ložnicemi jsou uzamykatelné spojovací dveře. Obě ložnice mají taktéž dveře na chodbu.

Větší ložnice

V hlavní ložnici je manželská postel s gaučem. Gauč je možno využít jako přistýlku pro jednu či dvě osoby. Plnohodnotně se i na gauči vyspíte po celý týden, protože má klasické matrace. V této ložnici je veliká TV s možností připojení k osobnímu notebooku či s možností zasunout flash disk s filmem ve formátu AVI.

Lokalita

Taky nemáte rádi, když se octnete na místě, kde děti nejsou vítány?

Kde si na chvíli nesednete, protože musíte chytat dítko, aby něco nerozbilo, aby nespadlo ze srázu, aby se nechovalo divoce (třeba nelezlo po stole v nóbl 5hvězdičkové restauraci) nebo „nedej bože“ nesahalo na exponáty (které nejsou oddělené od těch, na které dítko sahat smí).

Poradíme Vám kam jít, kde se děti budou bavit a vy odpočívat.

Kde v Krumlově zaparkovat, abyste nemuseli putovat dlouhé a únavné nezáživné přelidněné trasy.
Kam na výlet do přírody, aby si to děti užily, unavily se a vy jste byli spokojení. Kam jezdit s kočárem, a kam ne.

A ideálně, abyste si dali po cestě v klidu kávičku/pivíčko/vínečko/dortíček (ale nenápadně) zatímco děti budou řádit.

Jihočeská krajina nabízí spoustu možností k výletům.

Ale co dělat, když se příroda rozhodne pro déšť a Vám se opravdu nikam nechce? Nebojte se, máme pro vás plán B: knihy, puzzle, deskové hry a TV až bude úplně nejhůře.